EKOPALECIAK

Meble eventowe. OutdoorLOVE.
Ekopaleciak to meble specjalnie dla Ciebie.
Dla Twoich potrzeb. Dla Twoich eventów.

Ekopaleciak to meble z przeznaczeniem na wyjątkowe wydarzenie: integrację, miejsce spotkań, galę, czy sesję zdjęciową.
Ekopaleciak to jednak przede wszystkim zespół ludzi z tworzących meble z pasją.
Tworzących i projektujących eventy, by Twoi goście mówili o nich jeszcze przez pewien czas. By wracali wspomnieniami do miejsc, gdzie czuli się dobrze. Ekopaleciak – zadbamy o wygodę Twoich gości.

0
Mebli w magazynie
0
Eventów w 2017 roku
0%
Zadowolonych klientów

CHILL-OUT & MORE

Gdy myślisz o relaksie na wygodnych meblach. Pomyśl o nas. Gdy pragniesz niezwykłego eventu w niezwykłym otoczeniu. Pomyśl o Ekopaleciaku. Jesteśmy ekspertami w chillowaniu. Wiemy jak sprawić, by Twoi goście zapomnieli o trudach dnia. By odpoczęli, zrelaksowali się.

Chill-out & More to nasze meble i nasi ludzie.
U nas dostajesz nie tylko pakiet mebli, ale także pomoc ze strony każdej osoby zaangażowanej w projekt. Zleć nam przygotowanie wydarzenia i zapomnij o wszystkim.

EKO & FUN STYLE

Ekologiczne meble są fajne. Są modne. Są wygodne dzięki zastosowaniu miękkich poduch. Ekologiczne meble eventowe są przeznaczone na różne wydarzenia. Mogą być śnieżnobiałe lub czarne. W kolorze brzozy lub dębu. Dopasowujemy je specjalnie pod Twoje wyobrażenie idealnej imprezy.

Lubimy się bawić drewnem i w drewnie. Wiemy jak fantastycznie smakuje drink podawany przez barmana zza drewnianego, ekologicznego baru z palet lub pity w wygodnym eko siedzisku z drewna.

Meble z palet są eko. A z ich użytkowania jest mega fun!

Zobacz nasze produkty
GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK- PIĄTEK

09:00 ~ 17:00