O nas

Mebli w magazynie

Obsłużone Eventy

%

Zadowolonych klientów

Ekopaleciak

Ekopaleciak to meble na wyjątkowe wydarzenia: urodziny, integracje, gale, festiwale. Nie ma dla nas imprezy, której nie bylibyśmy w stanie obsłużyć. Jesteśmy ludźmi z pasją, pasją do klientów i do tworzenia unikatowych wspomnień. Chcemy, żeby Twoi goście czuli się świetnie, a bawili się jeszcze lepiej.

Ikona osoby w kasku

Profesjonalizm

Nasi pracownicy znają branżę eventową jak własną kieszeń, a nawet lepiej! Pomożemy przy organizacji całej imprezy, zajmiemy się transportem i montażem, a w razie potrzeby zajmiemy się też organizacją innych atrakcji!

Ikona osoby w kasku

Elastyczność

Potrzebujesz zorganizować imprezę na już? Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet jeśli dzwonisz z innej strefy czasowej - na pewno oddzwonimy i dogadamy szczegóły :)

Ikona osoby w kasku

Branding

Chcesz żeby logo Twojej marki było na gadżetach? Żaden problem! Branding jest nam dobrze znany, a nasi graficy to prawdziwi magicy. Wyślij nam projekt, który chciałbyś zobaczyć na naszych meblach, a wcielimy ten plan w życie.

Ikona osoby w kasku

Bogaty asortyment

1000 mebli do wyboru. Krzesła? Są. Koło fortuny? Jest. Mini-bar Prosecco na kółkach? Nie ma. Ale pomożemy Ci taki znaleźć.

CHILL-OUT & MORE

Gdy myślisz o relaksie ...

Pomyśl o Ekopaleciaku

Gdy pragniesz niezwykłego eventu w niezwykłym otoczeniu - pomyśl o nas. Jesteśmy ekspertami od relaksu i chillout. Z nami Twoi goście zapomną o trudach codziennego życia i po prostu się odprężą, niczym na wakacjach w ciepłym kraju. Zleć nam organizację wydarzenia, rozłóż się na palecie i odpocznij - totalna czilera jest u nas w gratisie!

EKO & FUN STYLE

RECYCLING IS COOL!

Ekologiczne meble są: ładne (nawet bardzo!), wygodne (gwarantujemy!) i przyjazne dla wszystkich istot na Ziemi (bez wyjątku!) Nasze meble mogą być śnieżnobiałe lub czarne. W kolorze brzozy lub dębu. Hej, jeżeli chcesz to możemy namalować na nich serduszka! Ogranicza nas tylko wyobraźnia. A jeśli zdecydujesz, że wzorki to jednak nie ten vibe? Zmywamy farbę i możemy powrócić do chłodnej szarości!